Upławy i ból brzucha

Okres spoznia mi sie 4 dzien zamiast okresu pojawily sie grudkowate biale uplawy, objawy mialam jak by mial byc okres bol brzucha, krzyzow jednak okres nie pojawil sie co to moze oznaczac?

Lek. Tomasz Budlewski

Opis może wskazywać na infekcję. A czy możliwa jest ciąża? Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.