Stosunki przerywane a możliwość zapłodnienia

Witam. Wspolzylam z chlopakiem dnia 06.09 stosunek przerywany,z zabezpieczeniem i bez wytrysk w srodku. Wspolzylam dwa dni po ostatniej miesiaczce do nastepnej mam jakies 2 tygodnie Poczatkowo pulsowaly mi jajniki i brzuch,bylam w wielkim stresie,ze to objawy ciazy. Dnia 17.09 zrobilam test ciazowy byloto 11 dni po stsosunku ,pokazal sie jedna kreska w ten dzien moj brzuch powiekszyl sie po prawej stronie. Teraz doszla wrazliwosc sutkow i delikaten ich powiekszenie. Czy to mzoe byc ciaza ? ;(

Rozstrzygające dla stwierdzenia ciąży jest badanie ginekologiczne wraz z badaniem USG. Test ciążowy jest pomocny - w przypadku wyniku ujemnego prawdopodobieństwo ciąży jest niewielkie. Pomocne jest też oznaczenie w krwi bHCG - ten wynik czasami jest kluczowy. Objawy przez Panią zgłaszane są niecharakterystyczne, mogą towarzyszyć zatrzymaniu miesiaczki czynnościowemu bądź torbeili jajnika. Jeśli dołączy się ból konieczna będzie konsultacja u specjalisty.