Powiększony brzuch, bóle żołądka i nudności

Wspolzylam z chlopakiem bez zabezpieczenia dzien po miesiaczce. Kolejna dostalam po 3 tyg,nastepna tez w spodziewanym terminie. Wykonalam 5 testow ciazowych 4, 5, 6 i 8 tygodni po stosunku, wszystkie testy byly z innej firmy i byly robione o roznych godzinach, ale na ulotce bylo napisane, ze po terminie spodziewanej miesiaczki godzina jest obojetna. Powiekszyl mi sie brzuch, boli mnie czesto zoladek i mam lekkie nudnosci. Czy na pewno w ciazy nie jestem?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie załączonych informacji można wykluczyć ciążę. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do ginekologa.