Wynik testu ciążowego a jej wiek

Witam staram tz staralam bo teraz jestem w ciazy( 3.5 tyg.) Ostatnia miesiaczke mialam 15 wrzesnia 2015 nastepna powinna byc 10 pazdziernika ale jej nie bylo 5 pzdziernika postanowilam zrobic test i od razu pokazaly sie dosc ciemne kreski, zastanawiam sie dlaczego tak szybko wykazal test ciaze, najlepiej robic po spodziewanej miesiaczce. Co to moze oznaczac. Dodam ze 12 sierpnia poronilam, pozniej jeden okres teraz ciaza czy to moze byc cos zlego?

Lek. Katarzyna Szymczak

intensywność kresek nie świadczy o zaawansowaniu ciąży, aby dokładnie określić tydzień ciąży sugeruje wykonać bhcg i udać się do ginekologa. Pozdrawiam