Zapytaj lekarza

7 4 2 , 7 9 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Od czego mogą być te bóle żołądka?

Stan zapalny żołądka? Brak hp jakie leczenie. Od 4 miesięcy boli mnie górna czesc żołądka pod mostkiem, czasami promieniuje bardziej na prawą stronę. W usg liczne zlogi w pęcherzyka żółciowym, największy 12 mm. W gastroskopia wpust wiotki, poszerzony, nieszczelne, niewydolny w inwersji. Błona śluzowa w antrum różowa znadzerkami, fałdy niepogrubiale, odzwiernik szeroki. Test urazów ujemny. Od czego te bóle żołądka?. Możliwe że od kamicy? Nie mam typowych . I jaki powód zapalenia żołądka, skoro nie hp. Jakie leczenie?
KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu

Ryzyko związane z gastroskopią

Gastroskopia to badanie wykonywane w celu oceny stanu układu pokarmowego. Czy może być ono dla nas niebezpieczne? Zapoznaj się z wypowiedzią eksperta na ten temat.

Witam. Ból po prawej stronie nadbrzusza może być związany z kamicą żółciową. Nie można wykluczyć bólu na tle zapalenia błony śluzowej żołądka, której przyczyną może być stosowanie niesterydowych leków przeciwzapalnych. Opisywana w badaniu niewydolność wpustu też może być przyczyną zgagi i bólu w nadbrzuszu. Wskazana jest wizyta u internisty z wynikiem badania.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy