Od kiedy zaczyna się tachykardia?

Witam. Od kiedy zaczyna się tachykardia? Czy jeśli jeśli mam puls około 80-95 to muszę brać tabletki? Lekarz przepisał mi concor cor około 4 miesięcy temu ale mam wątpliwości. Czy z tachykardia można ćwiczyć nie ukrywam chciała bym trochę schudnąć

Adam Głuszak

Witam.
Tachykardia to częstość skurczu serca powyżej 100/minutę w spoczynku.
Przy braku wrodzonych wad serca i innych zdefiniowanych jasno przez specjalistę kardiologa przeciwwskazań, może Pani ćwiczyć bez obaw.
Pozdrawiam