Zapytaj lekarza

7 3 6 , 4 9 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Obniżony puls po stosowaniu leku Concon Cor 5

Od 2-ch miesięcy kiedy biorę lek concon cor 5 1x1/2 tabletki dziennie puls obniżył się z 80-75 na 55-62 czy mam się martwić? biorę też lek na tarczycę euthyrox 125 x dziennie 1 tabletkę, ciśnienie mam skaczące od 112/78 do 160/95 przy czym bardzo szybko się męczę i bardzo się pocę i mam lekkie zawroty głowy, mój lekarz rodzinny twierdzi, że to wszystko się unormuje zalecił dodatkowo brać tran i dalej zażywać te tabletki jak dotychczas.Czy nie powinnam pójsć do kardiologa?
KOBIETA, 65 LAT ponad rok temu

Skoki ciśnienia - przyczyny

Skoki ciśnienia tętniczego stanowią nie tylko dokuczliwy objaw, ale mogą nieść ze sobą poważne zagrożenie dla życia i zdrowia. Warto zapoznać się z przyczynami leżącymi u ich wystąpienia. O tym opowiada dr Piotr Gryglas.

Lek. Magdalena Pikul
82 poziom zaufania

Witam. Takie jest właśnie działanie leku Concor. Zmniejsza częstość bicia serca. Podane wartości pulsu nie budzą niepokoju. Konsultację kardiologiczną można rozważyć ze względu na wartości ciśnienia tętniczego.

W trakcie specjalizacji z pediatrii w Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 w Rzeszowie, interesuje się pediatrią i neonatologią.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy