Stosowanie leków ConCor Cor i Aspargin a pomiar tętna

Jakie tętno jest prawidłowe przy leku antyrytmicznym? Od 4 dni biorę lek ConCor Cor 1.25 mg raz dziennie oraz jedną tabletkę Aspargin (magnez, potas) i od tego czasu moje tętno spoczynkowe to 50-65/min. Wcześniej ok. 65-95/min. Lek przepisano z powodu napadowego szybkiego bicia serca, głównie w nocy, w sytuacjach stresowych bądź po wysiłku. Dodatkowo choruję na refluks.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam! Z podanych danych wynika, że zastosowane leczenie przyniosło oczekiwane rezultaty. Nie ma powodów do niepokoju. Podane tętno jest prawidłowe.