Czym mogą być spowodowane skoki ciśnienia podczas przyjmowania leku Concor?

Witam mam 29 lat od ponad miesiąca biorę Concor 5 z powodu wysokiego pulsu... 125 nawet... i ciśnienia 160/92 od tygodnia mam skoki ciśnienia wysokiego ciśnienia mimo że biorę Conkoe 5 a ciśnienie dochodzi osratnio miałam 182/94 puls 85. Lub ciśnienie 140/95 a puls 112... potrafi nawet w nocy obudzić. I jak siadne lub uspokoje się to samoistnie spada... Lub biorę Validol... I moje pytanie od czego mogą być te skoki ciśnienia... bo już powiem że mnie to męczy...

Lek. Michał Lenard

Trudno określić przyczynę skoków ciśnienia, ale powinna Pani zgłosić się do swojego lekarza prowadzącego i zgłosić mu swoje objawy. On Panią zbada i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Możliwe, że konieczna będzie modyfikacja leczenia. Pozdrawiam!