Odczuwanie bólu poniżej mostka a refluks

Witam, Od jakiegoś czasu mam problem polegającym na tym, że odczuwam ból (nie ciągły, raczej średni) poniżej mostka. Lekarz rodzinny stwierdził, że może to być refluks lub nadkwasota i przepisał Controloc. Dla pewności we wtorek 22 lipca zrobiłem kontrolną gastroskopię, które nic wykazała. Lekarz powiedział, że refluks może nie być też widoczny w tym badaniu, ale u mnie wygląda to naprawdę super. Po tym badaniu, od piątku 25 lipca zaczęło mnie boleć poniżej mostka. Co to może być?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli gastroskopia wykluczyła refluks to konieczne jest rozszerzenie diagnostyki o choroby układu sercowo-naczyniowego. Wskazana jest ponowna wizyta u lekarza.