Lekki ból poniżej mostka i nudności

Witam. Mam pytanie. Od kilku dni czuje lekki ból poniżej mostka. Do tego mam jeszcze lekkie nudności. Przez to prawie nic nie mogę jeść i spać. Czy to może być coś poważnego. Bardzo proszę o pomoc.

Witam! Opisane dolegliwości najprawdopodobniej związane są z refluksem żołądkowo-przełykowym, który pojawia się okresowo niemal u wszystkich, całkowicie zdrowych osób. Jeśli objawy będą się utrzymywać konieczna będzie wizyta u lekarza pierwszego kontaktu i rozważenie wskazań do wykonania gastroskopii.