Odczuwanie dużego dyskomfortu podczas stosunku

Witam, podczas stosunku odczuwam duży dyskomfort, mam wrażenie że pali mnie w środku...partner po wyjściu ma na członku brązowe grudki :/często na drugi dzień piecze mnie przy oddawaniu moczu, nie mogę oddać moczu, a na końcu pojawia się krew. Brałam już 4 rodzaje globułek, smaruje się żelami od ginekologa, miałam rb posiew, badania moczu, nic nie wyszło, nadżerki tez nie mam...w czym może być problem? bardzo proszę o rade.

Piotr Pilarski

Bez zbadania ciężko coś doradzić. Myślę, że warto byłoby wykonać posiew jeszcze raz oraz przezpochwowe badanie USG.

Pozdrawiam.