Odczuwanie zapachu spermy w pochwie

Witam. Czy po stosunku można odczuwać zapach nasienia w pochwie? Wiem, że to temat wstydliwy ale wstydzę się pytać nie kompetentnych osób. Proszę o fachową odpowiedź. Serdecznie dziękuję.

Dzień dobry!

Zapach i intensywność zapachu spermy to kwestia indywidualna. U niektórych mężczyczn zapach nasienia jest charakterystyczny i wyraźny, a u innych neutralny i mało intensywny. Ale generalnie - tak. Po odbyciu stosunku bez prezerwatywy jest możliwe zauważyć, rozpoznać w dotyku oraz poczuć zapach spermy znajdującej się w pochwie i wypływającej z niej.

Pozdrawiam!