Spożywanie brzoskwiń a smak spermy

Czy brzoskwinie maja wpływ na smak spermy? Jesli tak, to kiedy przed stosunkiem i ile ich spozyc? OrAz w jakiej formie?

Dzień dobry!

Wpływ spożywanych produktów na smak spermy nie jest ani pewny ani natychmiastowy. Generalnie zdrowa dieta - brak alkoholu, brak papierosów, ograniczenie mięsa, dużą ilość warzyw i owoców itp. - może wpływać na smak spermy, ale długoterminowo, jeśli stosuje się taki sposób odżywiania tygodniami, miesiącami. Jednorazowy posiłek, np. zjedzenie jakiejś ilości brzoskwiń czy ananasów nie ma wpływu. Generalnie smak, zapach, konsystencja spermy jest sprawą bardzo indywidualną i zazwyczaj nie ulega żadnym gwałtownym zmianom, na które mielibyśmy duży wpływ.

Pozdrawiam!

Dieta owocowa poprawia cechy organoleptyczne nasienia.
Doraźne spożycie brzoskwiń, ananasów i innych owoców nie ma praktycznego znaczenia.
Papierosy i niektóre leki niwelują wpływ owoców.
Pozdrawiam. JW, Poznań.