Jaki środek farmakologiczny przyspiesza ejakulację?

witam pana/panią proszę mi polecić środek farmaceutyczny, który nie tylko jest skuteczny ale tez nie szkodliwy dla zdrowia mogący w sposób efektywny przyspieszyć ejakulację. Jak poprawić smak spermy Z poważaniem Piotr

Panie Piotrze,
Środki farmaceutyczne, czy też inne metody zaleca specjalista po zapoznaniu się z konkretną sytuacją kliniczną, w gabinecie lekarskim.
Smak i zapach nasienia zależy od higieny, diety (dieta roślinna poprawia własności organoleptyczne), stylu życia (unikanie papierosów, używek, alkoholu).
Zachęcam do lektury materiałów na Portalu, pisałem obszerniej na ten temat,
Pozdrawiam Pana. JW, www.seksuolog.org.pl