Odczynowe zapalenie węzłów chłonnych oraz ból ucha, szyi i ucisk w gardle podczas przełykania

Witam,od kilkunastu lat mam tzw.chrząchanie.4lata temu poszlam do laryngologa,zlecił mi biopsje z ktorej wyszlo ze mam odczynowe zapalenie wezlow chlonnych po lewej stronie.Po tym bylam kilkanascie razy u lekarzy gdyz pobolewa mnie szyja i ucho po lewej stronie.Nic nie stwierdzono.W chwili obecnej boli mnie po lewej stronie ucho,szyja i przy przelykaniu czuje ""cos"w gardle.Jestem bezradna boje sie .Jola N.

Skoro to trwa już kilkanaście lat i żyjesz to znaczy że to nic poważnego. Ale męcz swoich lekarzy niech znajdą przyczynę Twoich dolegliwości i usuną ją. .