Oddawanie moczu przez osobę z Alzheimerem

Dzien Dobry, moja podopieczna ma alzhajmera w zaawansowanym stopniu.uzywajuz woreczka na mocz. co zrobic jak mocz nie leci do woreczka tylko do pieluchy,nastepna wizyte na wymiane rurki idziemy za pare dni.czy mam czekac na termin czy jechac na ostry dyzur do szpitala. Anna

Lek. Katarzyna Szymczak

To znaczy że jest źle założony, wskazana kontrola u lekarza.
Pozdrawiam

Proszę się skonsultować z lekarzem lub pielęgniarką środowiskową, być może przyczyną jest nieszczelny balonik w cewniku. Proszę nie czekać, każdy problem warto wyjaśnić od razu.
Pozdrawiam