Oddychanie nosem przez sen

Dzień Dobry. Jakie są przyczyny tego,że podczas snu,gdy idę spać nie umiem oddychać buzią. ? Oddycham nosem,a jak chce oddychać przez buzię to jest mi bardzo ciężko.

Witam. Oddychanie przez nos jest prawidłowym torem oddychania myślę więc że nie ma Pani powodów do niepokoju. Jeśli jednak dolegliwości są przyczyną pewnego dyskomfortu proszę zgłosić się do lekarza poz który przeprowadzi bezpośrednie badanie.

Aleksander Ropielewski

Najpewniej spowodowane jest to zapadaniem się języka, jednak bez przeprowadzeni badania nie jestem w stanie stwierdzić tego jednoznacznie.