Odklejenie się plastra antykoncepcyjnego a dzień przyklejania nowego plastra

Witam, stosuję plastry evra. Moim dniem zmiany plastra jest poniedziałek, niestety dzisiaj (19 czerwca) odkleił mi się plaster. Nakleiłam nowy i nie wiem, czy dniem zmiany plastra pozostaje poniedziałek i powinnam nakleić nowy plaster w poniedziałek 23 czerwca, czy dopiero 30 czerwca? Czy powinnam zmienić dzień zmiany plastra na piątek?
Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Powinna Pani nakleić nowy plaster zgodnie z harmonogramem, czyli w poniedziałek. Brakujący plaster proszę uzupełnić z zapasowego opakowania.