Odkotwiczenie rdzenia kręgowego u 30-latki
jestem po operacji odkotwiczenia rdzenia kregowego.Mam rozszcep kregoslupa ale jestem osoba chodzaca. Mialam rezonans kontrolny po operacji i w nim pisze: zakotwiczenie rdzenia kregowego w obrebie tkanki tluszczowej wewnatrzstrzalkowej w odcinku krzyzowym.Rozszczepienie tylnego kanalu kregowego kosci krzyzowej z prawdopodobnymi zmianami pozabiegowymi w tkankach miekkich po przepuklinie. Co to oznacza? te zmiany w tkankach co to jest?

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Dr n. med. Wojciech Kawiorski
Szanowna Pani - są to zmiany bliznowate towarzyszące każdemu zabiegowi operacyjnemu.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med.Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg.