Odpadnięcie dwóch paznokci u stóp

witam,odpadły mi samoistnie dwa paznokcie u stóp,nie miałam żadnego urazu,stłuczenia ani nic w tym stylu,nie bolało mnie to w ogóle,pod spodem okazało się,że mam drugie paznokcie.czym może to być spowodowane i czy może oznaczać to coś poważniejszego?proszę o odpowiedź.pozdrawiam.

Witam. Nie ma powodów do niepokoju. Paznokcie odpadają niekiedy w wyniku mikrourazy, który nie jest odczuwalny przez osobę która go doznała.