Odpowiednie preparaty do stosowania przy nadmiernej potliwości

A czy istnieją inne preparaty na pocenie, niż antyperspiranty? Chodzi mi o taki środek, co by był skuteczny zarówno na pachy, jak i stopy. Może jakieś kremy?

Lek. Tomasz Budlewski

W aptekach są dostępne różne preparaty. Co do innych należy w pierwszej kolejności udać się do dermatologa, po badaniu można byłoby coś więcej powiedzieć.