Odrastające włosy na dłoniach

Witam, Kiedyś przez głupotę zgoliłem sobie dłoń zwykłą maszynką i od tamtej pory musze się depilować codziennie gdyż mam odrosty. Co w tej sytuacji zrobić aby włosy powoli się rozwijały od nowa? Zabiegi w salonach kosmetycznych niestety odpadają.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji proszę zaprzestać codziennej depilacji. Owłosienie powinno powrócić do do normy w najbliższym czasie.