Jak pozbyć się owłosienia na brzuchu i klatce piersiowej?

Witam. Chciałbym pozbyć się owłosienia na brzuchu i klatce piersiowej ze względów estetycznych. Chciałbym to zrobić za pomocą "kremu do depilacji". Na laser i wosk się nie zgodzę bo boli. Czy jeżeli zrobię sobie w domu taki zabieg to włosy z czasem urosną mi dłuższe i gęstsze? Czy powrócą do takiego samego stanu jak przed zabiegiem? Co jest lepsze (dłuższy efekt): golenie maszynką czy czy używanie kremu do depilacji. Czy krem do depilacji osłabia włosy? Proszę odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Krem do depilacji z pewnością daje dłuższy efekt. Co do zwiększenia obfitości owłosienia po depilacji to jest to cecha osobnicza i nie można jej jednoznacznie określić.