Odrętwiała połowa twarzy i piekący ból głowy

Witam, od 2 miesięcy mam problem z prawą połową twarzy. Jest odrętwiała jakby delikatnie piekąca, najbardziej okolica w okół oka. Do tego ból głowy, także piekący. Czasami czuje jakbym głowę miała wypełnioną. Robiłam MR, wszystko dobrze, morfologia, TSH oraz OB i CRP w normie. Często mam wrażenie, że mam mniej siły w nogach i w rękach. Okulista nie stwierdził nic niepokojącego oprócz mętów w oczach. Biorę neurotop 300. Nie pomaga. Nie wiem co jeszcze mogę sprawdzić... dziękuję za odpowiedź.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, w tej sytuacji zalecam wizytę u neurologa, który po osobistym badaniu zleci dalsze postępowanie. Pozdrawiam