Fotokoagulacja siatkówki w oczach

Rok temu przeszłam fotokoagulację siatkówki w obu oczach. O ile z prawym okiem jest wszystko ok, to w lewym ciągle czuję jakbym miała tam jakieś ciało obce w środku, coś mnie uciska na samej górze gałki ocznej. Oprócz tego mam wrażenie, jakby to oko zrobiło się większe od prawego i powieka ocierała się o gałkę oczną. Jest ono też wyraźnie suchsze od prawego oka. Konsultowałam to u 2 okulistów i oni nie widzą tam nic niepokojącego. Co to jest i jakie badania powinnam jeszcze wykonać?

Witam.należy ponownie zbadać powierzchnię oka lewego.również odwrócić powiekę górną .wybarwic np różem bengalskim.jeżeli będą ubytki leczenie trwa około 6 tygodni. Podaje się preparaty gojace powierzchnię oka.pozdrawiam serdecznie