Odrywający się kaszel u 3,5-miesięcznego dziecka

Witam moj 3.5 mies. synek od ok miesiaca ma kaszel-mokry odrywajacy sie. osluchowo nic nie wskazuje na infekcje lub niezyt oskreli. lekarz twierdzi ze z powodu wyzynajazych sie zebow 2-och dolnych jedynek , maly gromadzi nadmiar wydzielanej sliny,kaszel pojawia sie nad ranem i kilka razy w ciagu dnia ok5.jednak caly czas wyraznie slychac burczenie "chrumchanie" itp. nie ma goraczki je chetnie, jednak czasem az sie krztusi podczas odkaslywania. dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry.