Kaszel i gorączka u 9-miesięcznego dziecka

Mam pytanie moje malenstwo9 mies zaczelo od kataru i kaszlu 3tyg temu potem doszla goraczka i suchy kaszel zmienil sie w mokry. Do tego doszla goraczka 3dni podobno od zebow ida 4szt za kilka dni omazalo sie ze to oskrzela 1,5 tyg leczenia amotaks nebbud nie pomogło dopiero sumamed niby ok i znow goraczka tym razem ucho i od 1.5tyg 4- 5 kup dziennie rzadkich apetyt wrocil ale jestem przerazona ze to grypa....swin. dostaje dicoflor co robic Dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry, bez badania ciężko jest coś więcej powiedzieć.