Odstające kostki i odciski przy małych palcach u stóp

Mam bardzo odstające kostki (odciski) przy małych palcach u stóp. Nie mogę dobrać butów i bardzo mnie to boli. czy można to usunąć i ile to będzie kosztowało?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza ortopedy, który może stwierdzić czy Pani problem kwalifikuje się do leczenia operacyjnego. Co do ceny takiego zabiegu wszystko zależy od kliniki, która świadczy takie usługi.