Ile kosztuje usunięcie pieprzyka na skórze?

Ile kosztuje usunięcie pieprzyka na skórze i czy można to zrobić na koszt nfz, jeśli nie zagraża on bezpośrednio naszemu zdrowiu lub się zwyczajnie nie powiększa? I drugie pytanie: Czy można usunąć dwa albo trzy pieprzyki za jednym razem?

Jeśli planuje się usługę w ramach NFZ to konieczne jest skierowanie do poradni chirurgicznej. Można wycinać kilka zmian jednorazowo .Prywatnie cena zależy od cen indywidualnych w klinice.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska