Zapytaj lekarza

7 4 0 , 4 2 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Usuwanie niewielkich pieprzyków na twarzy

Szanowni Państwo, chciałbym usunąć trzy niewielkie znamiona/pieprzyki na twarzy najlepiej laserowo czy istniałby taka możliwość? Zupełnie nie wiem do kogo się udać, nie wiem też czy one kwalifikują się do usunięcia laserowego, Jaki jest koszt usunięcia trzech znamion o średnicy ok 2 mm każde z twarzy ? pozdrawiam
MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu

Pieprzyki a rak skóry

Czy pieprzyki mogą przyczynić się do powstania raka skóry? Czy niepozorna brązowa plamka może stać się czerniakiem? Na ten temat wypowiada się specjalista - prof. Waldemar Placek, dermatolog.

Przed wycięciem znamion najlepiej zbadać je dermatoskopowo lub wideodermatoskopowo aby ocenić czy nie mają nieprawidłowych struktur. Proponuję usunąć najpierw jedno i zobaczyć czy powstanie prawidłowa blizna. koszty wycięcia są różne ok. 500 zł.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska

Specjalista w dziedzinie dermatalogii i wenerologii. Członek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych i Akademii Czerniaka. Odznaczona Laurem Pacjenta w latach 2012, 2013 i 2014.
0

Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza dermatologa. Po badaniu lekarz postawi diagnozę i zastosuje odpowiednie leczenie.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy