Odstające znamię a włókniak

Mam pytanie posiadam odstający znamie od urodzenia czy to jest znamie czy może włókniak i czy może być groźny jest całkowicie odstający brązowy wygląda jak ziarno grochu dla jasności mogę wysłać zdjęcia będę bardzo wdzięczny za pomoc

Trzeba zbadać dermoskopem i będzie wiadomo. W praktyce wybór między włókniakiem i znamieniem skórnym nie stanowi większej różnicy. Są to zmiany łagodne o znaczeniu kosmetycznym.