Znamię na udzie a konieczność usunięcia

Witam, jakos w czerwcu zobaczylem u siebie z boku uda znamie na początku mnie to niepokoilo, ale z czasem tak, bylem u Pani dermatolog, która to zbadals specjalnym urządzeniem i powiedziała,że nic złego sie nie dzieje tylko mam to obserwowac, ale i tak pozostały u mnie lekkie obawy.Pani doktor powiedziała,że nie trzeba tego znamienia usuwac i chciałbym się poradzić czy robić z tym cos dalej czy raczej sobie odpuścić znamie ma ok. 3mm, a ja mam 26 lat.Pozdrawiam

Jeżeli Pani dermatolog po zbadaniu zapewne dermoskopem stwierdziła, że nie jest to nic niepokojącego to zapewne tak jest. Nie należy się niepotrzebnie zamartwiać. Znamię należy obserwować, czy się nie zmienia. Proszę zrobić zdjęcie telefonem i raz na jakiś czas porównać, czy się nie zmienia.