Wrażliwe znamię o czarnym kolorze

Witam, mam znamię, które prawdopodobnie pojawilo sie w czasie wakacji ma niecale 3 mm i jest koloru czarnego bylem z nim u 3 dermatologow bylo badane dermatodkopem i jest ok ostatnio bylo badane ok 2,5 miesiąca temu. Teraz w okolicy znamienia czuje różne stany np pulsowanie ucisk itd ze znamieniem raczej nic z zewnątrz sie nie dzieje, tylko ogólnie skórę mam bardzo wrażliwą po podrapaniu sie wyskakują mi pręgi ,ale ten stan mialem juz wcześniej gdzie mam sie udac i co robić?

Proszę sobie zrobić zdjęcie tego znamienia z przyłożoną linijką obok (może być telefonem). Będzie Pan miał stan/wielkość tego znamienia wyjściowy do porównania. Będzie Pan mógł zrobić kolejne zdjęcia, jeśli coś Pana zaniepokoi i porównać. W przypadku gdy zmiana będzie się powiększała proszę ponownie wykonać badanie dermoskopowe u dermatologa.