Nieprawidłowe unaczynienie zmiany

W badaniu dermoskopowym znamienia skóry głowy lekarz wykrył nieprawidłowe unaczynienie zmiany. Nie stwierdził jednak innych patologicznych cech wskazujących na czerniaka. Czy takie znamię lepiej profilaktycznie usunąć czy można pozostawić do dalszej obserwacji?

Bez zbadania zmiany dermatoskopem nic nie jestem w stanie odpowiedzieć!!! NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! Zasadą jest , że zmiany podejrzane wycina się z marginesem 1mm!!! zż