Odstawienie leku Metizol pry rozruszniku serca

dziadek , 95 lat , rozrusznik serca , przyjmuje metizol , mial wynik0,014 , lekarz kazal odstawic mu na 2 tyg , teraz ma 0,005 i ma teraz spowrotem brac ten lek... ma dalej go przyjmowac ? bardzo prosze o pomoc

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, obecność rozrusznika nie jest przeciwwskazaniem do przyjmowania Metizolu. Proszę stosować się do zaleceń lekarskich. Pozdrawiam.