Odstawienie leku Sertranorm a spożycie alkoholu

Witam, przez 6 miesięcy zażywałem tabletki Sertranorm, odstawialem stopniowo przez 2,5 m-ca. Ostatnią dawkę (1/4 tabl ) zażyłem 18 maja. Mam pytanie, po jakim czasie od zażycia ostatniej dawki tabletki mogę wypić piwo. Mieszkam za granicą i w tej chwili nie mam mozliwości zapytać o to lekarza u którego sie leczyłem. Dziekuję bardzo za odpowiedź

Witam serdecznie.Nie obserwowano interakcji z alkoholem, nie zaleca się jednak jego spożywania podczas kuracji. Po jej zakończeniu nie ma przeciwwskazań do tego typu rzeczy.