Odstawienie Microgynonu a prawdopodobieństwo ciąży

po trzymiesiecznym odstawieniu microgynonu. 5 dni od calkowitego odst.byla taka sytuacja. Chłopak dotykał czlonka,preejakulat. potem moich ud(przez rajstopy) twierdzi ze rerka sucha. no i po ok 15 minutach, po powrocie do domu sciagajac rajstopy moglam sie dotknac tam gdzie dotykal. potem jak sie mylam mogla to przeniesc. jakie ryyzko? kiedy dotykal bylo zimniej, 1 listopada. Proszę o pomoc..

Witam serdecznie. Oczywiście nie mogę wykluczyć takiej możliwości, jednak zajście w ciążę w taki sposób jest skrajnie mało prawdopodobne. Sugerowałabym dla pewności wykonać test ciążowy. Warto również zauważyć iż po stosowaniu antykoncepcji hormonalnej możliwe jest opóźnienie okresu. Wynika to zwykle z wahań hormonalnych.