Ryzyko przeniesienia spermy i zapłodnienia po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Jakie jest ryyzko po tej sytuacji. PO 3 miesięcznym stosowaniu Microgynonu odstawilam je. w 20 dzień ododstawienia była taka sytuacja: Chłopak poprawial czlonka, byl preejakulat. Potem dotknął mojego tyłka tą ręką. Po ok pół h poszłam się umyć. Myłam się od odbytu do pochwy, jednym ruchem. boje sie ze cos przenioslam, jakie ryyzko? Tydzien przed ta syt.pojawil sie sluz lepki,przezroczysty,rozciagliwy. zakonczyl sie on dzien po tej sytuacji. Prosze mi powiedziec jakie ryyzko bo sie wykoncze ;(

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ryzyko ciąży właściwie nie istnieje. Nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju.