Odstawienie tabletek Yaz z powodu FNH wątroby

Treść: Mam 42 lata.Od ponad 10 lat brałam tabletki antykoncepcyjne(od około 5 lat Yaz).Byłam zmuszona je odstawić z powodu FNH wątroby.Dokończyłam normalnie całe opakowanie i miesiączka z odstawienia była 13 lutego a od tego czasu jej nie ma.W ciązy na pewno nie jestem .Czy tego typu opóżnienia mogą występować? Czy ja już przekwitam ?Przy okazji badań na wątrobę miałam robione szczegółowe usg i z narządami kobiecymi było wszystko w porządku.Niepkoi mnie to opóżnienie???

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecam wizytę u ginekologa celem wykonania badań w tym USG i badań hormonalnych. Pozdrawiam