Zapytaj lekarza

7 3 6 , 1 7 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Odstawienie tabletek Yaz z powodu FNH wątroby

Treść: Mam 42 lata.Od ponad 10 lat brałam tabletki antykoncepcyjne(od około 5 lat Yaz).Byłam zmuszona je odstawić z powodu FNH wątroby.Dokończyłam normalnie całe opakowanie i miesiączka z odstawienia była 13 lutego a od tego czasu jej nie ma.W ciązy na pewno nie jestem .Czy tego typu opóżnienia mogą występować? Czy ja już przekwitam ?Przy okazji badań na wątrobę miałam robione szczegółowe usg i z narządami kobiecymi było wszystko w porządku.Niepkoi mnie to opóżnienie???
KOBIETA, 42 LAT ponad rok temu

Suplementy diety w menopauzie

Menopauza to jeden z najtrudniejszych okresów w życiu kobiety. Jak sobie radzić w tym czasie? Na pewno warto zmienić tryb życia, a przede wszystkim dietę. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o suplementach diety w menopauzie.

Lek. Krzysztof Szmyt
79 poziom zaufania

Witam, zalecam wizytę u ginekologa celem wykonania badań w tym USG i badań hormonalnych. Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy