Odsysanie tłuszczu z brzucha i klatki piersiowej

Dzien dobry,prosze o porade odsysania tluszczu na brzuchu i klatce piersiowej.Czy jest groznie i moga byc komplikacje zdrowotne.Mam 54 lata i jestem mezczyzna.

Witam nalezy zgłosić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej, bądź do chirurga estetycznego. Komplikacje mogą się pojawić po każdym wykonanym zabiegu. Ważne jest to aby zabieg wykonać u lekarza wykwalifikowanego, certyfikowanego z ogromnym doświadczeniem.

Alternatywą dla liposukcji jest zabieg mniej inwazyjny lipoliza.

Pozdrawiam