Ogniska leukoarajozy w wyniku badania MRI u 41-latki a podwyższony cholesterol, duszności i stany astmatyczne

Witam serdecznie.Czy ogniska leukoarajozy okolokomorowej silniej wyrażone w okol tylnych komór bocznych bez cech wzmocnienia w badaniu mri opisane jako naczyniopochodne sa czyms niepokojacym i niezwyklym w wieku 41 lat czy czasem sie je spotyka?Przez lata mialem podwyzszony cholesterol,olznaczna otylosc przuszna,wysoki puls spoczynkowy i niekontrolowana astme z silnymi stanami astmatycznymi i dusznosciami trwajacymi czasem kilka tygodni.Nie mam zadnych objawow ani deficytow neurologicznych.

OPIS BAD. MRI: "ogniska leukoarajozy okolokomorowej silniej wyrażone w okol tylnych komór bocznych bez cech wzmocnienia w badaniu mri opisane jako naczyniopochodne "
nie są czyms niepokojacym i niezwyklym w wieku 41 lat przy Pani obciążeniach chorobowych: podwyzszony cholesterol, znaczna otylość brzuszna, wysoki puls spoczynkowy i niekontrolowana astma z silnymi stanami astmatycznymi i dusznosciami trwajacymi czasem kilka tygodni
Pewnie też wysokie ciśnienie ?
Warto podjąć kompleksowe leczenie; dOBRA ZDROWA DIETA 5x , WODA często, bez kolorowych napojów, zredukować wagę, wyłaczyć cukry,
rozpocząć nawet najprostsze codzienne ćwiczenia!
Jest Pani młodą kobietą! Warto walczyć! Powodzenia

Należałoby ocenić obrazy z badania a nie bazować na subiektywnym opisie, celowe jest EEG i analiza obrazów, a co wybadał neurolog????