Ogniskowy naciek z granulocytów obojętnochłonnych

Prosze o wyjasnienie wycinku blony sluzowej odbytu. Fragmenty blony sluzowej jelita grubego o typowym ukladzie krypt i obecnoscie w podscielisku nieznacznie nasilonego nacieku z komorek plazmatycznych i limfocytow.W jednym wycinku limfocyty tworza drobne skupienia,obecny jest tez ogniskowy naciek z granulocytow obojetnochlonnych wynikajacych do nablonka krypty jelitowej.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na stan zapalny w obrębie błony śluzowej jelita grubego. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednią terapię.