Okrągłe czerwone plamki na ramieniu

Witam, pojawiły mi się dzisiaj dziwne czerwone plamki na ramieniu. Poza tym, że są, nie ma żadnych innych objawów. Dodam, iż nie robiłem nic co odbiegałoby od rutyny. Aczkolwiek w ciągu dwóch dni przenosiłem dużo rzeczy i dużo biegałem po schodach. Mam 22 lata, palacz, bez alergii, z nadwagą. Plamki są okrągłe i eliptyczne.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.