Okresowe badania i wynik TSH

Witam, ostatnio robiłam sobie okresowe badania i w TSH wynik wyszedł mi powyżej prawidłowej "linii" czy to znaczy, że muszę zacząć się leczyć i czy to może mieć jakiś związek z faktem iż zaczęłam systematycznie uczęszczać na siłownie bez żadnych pozytywnych rezultatów?

Lek. Tomasz Budlewski

O konieczności leczenia można zdecydować na podstawie bezpośredniego leczenia. podwyższony poziom TSH wymaga wykonania poziomu wolnych hormonów. Proszę udać się do endokrynologa.