Okresowy nagły spadek akcji serca w 21. tygodniu ciąży
Dzień dobry. Na badaniu usg w 21 tygodniu ciąży nie można było ocenic budowy serca dziecka , ze względu na złe ułożenie dziecka, lekarz stwierdził okresowy nagły spadek akcji serca, po czym wrócił do normy 130/min. Badanie usg ma byc powtorzone za miesiąc. Podobno najlepszy czas na ocene serca to 18-22 tydz wiec czy powinnam udac sie na takie badanie jeszcze raz za tydzien,gdyż to bedzie 22tydz?dodam ze w 17tygodniu było oceniane serduszko jednak nie wiem czy była już widoczna cala budowa serca

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Magdalena StusiĹska
73 poziom zaufania
Jeśli akcja serca wróciła do normy po chwilowym spadku nie ma powodu do niepokoju i badanie należy wykonać ponownie za miesiąc, nie ma potrzeby powtarzać go za tydzień.