Okulary 3,5 dla rocznego dziecka

Mam roczne dziecko, oczko lewe ucieka do noska. Prawe ucieka prawie aIe letkko,zostaly przepisane okulary 3,5 na jedno i drugie oczko czy nie sa za mocne ??? Bez zadnego badania dziecka bo sie nie dalo. Prosze o pomoc ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę kierować się zaleceniami lekarza okulisty. Bez badania nie można nic powiedzieć.