Okulary odpowiednie do pracy przed komputerem

Witam. Mam pytanie odnośnie okularów do komputera. Czy warto inwestować w okulary "0" z anty refleksem? Mam 24 lata w pracy spędzam 8h przed monitorem w domu około 3-4 h. Dodam, że od czasu do czasu oczy mi łzawią, oraz pękają mi naczynka w oku. Nie mam stwierdzonej żadnej wady wzroku i chciałbym ten stan zachować jak najdłużej. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza okulisty, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie postępowanie.