Okulary do stosowania przy pracy przed komputerem

Witam. Lekarz okulista, przepisał mi okulary ze szkłami -0,25. Powiedział, że mogę nosić je pracując przed komputerem, ale czy do komputera nie powinno nosić się okularów , czy to bez różnicy? Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Jak najbardziej można używać okuarów do pracy przed komputerem i jak sama Pani pisze lekarz zalecił ich stosowanie podczas pracy przed monitorem, daltego nie potrafię się ustosunkować do Pani pytania.