Czy przy małej wadzie wzroku warto nosić okulary?

Witam, pracuję bardzo dużo przed komputerem pona 10h dziennie. Często mi się obraz zamazuje i skaczą literki. Byłam u okulisty mam -0,25 przepisał mi okulary. Warto przy takiej małej wadzie nosić okulary do komputera? Boję się że wada mi się pogorszy.

Piotr Pilarski

Jest to bardzo mała wada. Nie ma potrzeby noszenia okularów. Noszenie okularów nie wyleczy ani nie pogorszy wady.

Pozdrawiam.